La carrera d’arrossegament de RuPaul: la llista ULTIMA dels comptes de mitjans socials de la reina

el llistat definitiu de les xarxes de xarxes socials més importants per a les reines més importants de la cursa d'arrossegament de RuPaul.



Totes les estrelles 3 de Rupaul està a la volta de la cantonada, cosa que significa que estem a punt d’iniciar una nova temporada de lluites de perruques, lectura i sincronització de llavis èpics. Així que ara és un moment adequat per arrodonir totes les maneres d’Instagram, Twitter i Snapchat de totes les nostres reines preferides perquè puguem treure tot el te a les darreres sortides.

L’edició regular de RuPaul's Drag Race Es preveu que no caigui gaire després de All Stars 3 i ens assegurem que actualitzem aquesta llista un cop publicada la llista de les noves reines.

Necessiteu més Drag Race a la vostra vida? Assegureu-vos que consulteu les nostres entrevistes amb Bianca Del Rio i Carmen Carrera, així com les altres funcions i proves de malaltia aquí.

Adora Delano - Instagram: adoredelano // Twitter: @AdoreDelano // Snapchat: dannynoriega

Àcid Betty - Instagram: acidbetty // Twitter: @acidbettyrocks // Snapchat: n / a

Aja - Instagram: ajathekween / // Twitter: @ajaqueen // snapchat: ajanyc

Alaska Thunderfuck 5000 - Instagram: theonlyalaska5000 // Twitter: @ Alaska5000 // Snapchat: alaskathunder

Alexis Mateu - Instagram: alexismateoofficial // Twitter: @ AlexisMateo79 // snapchat: n / a

Alexis Michelle - Instagram: alexislives // Twitter: @alexislives // snapchat: alexislives69

Alyssa Edwards - Instagram: alyssaedwards_1 // Twitter: @ AlyssaEdwards_1 // Snapchat: jdlj01

Beu Zahara - Instagram: bebe // Twitter: @BeBeZaharaBenet // Snapchat: n / a

BenDeLaCreme - Instagram: bendelacreme // Twitter: @bendelacreme // snapchat: n / a

Bianca Del Rio - Instagram: thebiancadelrio // Twitter: @TheBiancaDelRio // snapchat: n / a

via GIPHY


Bob the Drag Queen - Instagram: bobthedragqueen // Twitter: @thatonequeen // Snapchat: bobthedraqueen

Carmen Carrera - Instagram: carmen_carrera // Twitter: @Carmen_Carrera // snapchat: carmencarrera

Txad Michaels - Instagram: chadmichaelsallstar // Twitter: @ chadmichaels1 // Snapchat: n / a

Chi Chi DeVayne - Instagram: chichidevayneofficial // Twitter: @chichidevayne // snapchat: n / a

Rellotges Coco - Instagram: cocomontresediva // Twitter: @cocomontrese // snapchat: n / a

Courtney Act - Instagram: courtneyact // Twitter: @courtneyact // Snapchat: courtneyact

Cynthia Lee Fontaine - Instagram: cynthialeefontaine // Twitter: // Snapchat: lee_fontaine

Llac Darienne - Instagram: dariennelake // Twitter: @dariennelake // Snapchat: dariennelake

Desintoxicació - Instagram: theonlydetox // Twitter: @TheOnlyDetox // Snapchat: detoxicunt

Derrick Barry - Instagram: derrickbarry // Twitter: @DerrickBarry // Snapchat: DerrickBarry


13 raons per les quals els polaroids


via GIPHY

Eureka - Instagram: eurekaohara // Twitter: @eurekaohara // snapchat: n / a


petita mescla: dona com jo


Farrah Moan - Instagram: farrahrized // Twitter: @farrahrized // Snapchat: farrahmoan

Gia Gunn - Instagram: Gia_Gunn // Twitter: @GiaGunn // Snapchat: giagunn

Gingebre minj - Instagram: gingerminj // Twitter: @TheGingerMinj // Snapchat: gingerminj

Hiverns heura - Instagram: ivy_winters // Twitter: @Ivy_Winters // Snapchat: n / a

Jade Jolie - Instagram: missjadejolie // Twitter: @queenjadejolie // snapchat: n / a

Jaymes Mansfield - Instagram: jaymesmansfield // Twitter: @jaymesmansfield // Snapchat: n / a

Mestres de gessamí - Instagram: msjasminemasters // Twitter: @ JasMasters76 // Snapchat: n / a

Jiggly Calent - Instagram: jigglycalienteofficial // Twitter: @JigglyCaliente // snapchat: n / a

Joslyn Fox - Instagram: joslynfox // Twitter: @joslyn_fox // Snapchat: n / a

Jinkx Monsoon - Instagram: thejinkx // Twitter: @JinkxMonsoon // Snapchat: TheJinkx

Jujubee - Instagram: jujubeeonline // Twitter: @jujuboston // Snapchat: Jujubee

Katya - Instagram: katya_zamo // Twitter: @katya_zamo // snapchat: katya.zamo

Kennedy Davenport - Instagram: kennedyddoftx // Twitter: @kennedyddoftx // Snapchat: n / a

Kim Chi - Instagram: kimchi_chic // Twitter: @KimChi_Chic // Snapchat: kimchi_chic

Kimora Blac - Instagram: kimorablac // Twitter: @kimorablac // Snapchat: kimorablac

Les mentides d’Estran - Instagram: restant // Twitter: @LaggingRating // Snapchat: oficialganja

Royal Latrice - Instagram: latriceroyale // Twitter: @LatriceRoyale // Snapchat: n / a

Miss Fame - Instagram: missfamenyc // Twitter: @missfamenyc // Snapchat: missfamenyc

I Imfurst - Instagram: mimiimfurst // Twitter: @MimiImfurst // snapchat: n / a

Llet - Instagram: bigandmilky // Twitter: @bigandmilky // Snapchat: notbigandmilky

Morgan McMichaels - Instagram: morganmcmichaels // Twitter: @morganmcmichaels // Snapchat: morganmcmichael

via GIPHY

Naomi Smalls - Instagram: naomismalls // Twitter: @naomismallsduh // Snapchat: legs4days69

Nina Bo'nina Brown - Instagram: nina_bonina_brown // Twitter: @atlsexyslim // snapchat: n / a

Perla - Instagram: pearliaison // Twitter: @pearliaison // Snapchat: n / a

Pebre menta - Instagram: peppermint247 // Twitter: @ peppermint247 // Snapchat: n / a

Phi Phi O'Hara - Instagram: phiphiohara // Twitter: @PhiPhiOhara // Snapchat: PhiPhiOhara

Rei - Instagram: sutanamrull // Twitter: @sutanamrull // Snapchat: sutanraja

Corb - Instagram: ravenhuntys // Twitter: @RavenHUNTY // Snapchat: n / a

Roxxxy Andrews - Instagram: roxxxyandrews // Twitter: @roxxxyandrews // Snapchat: roxxxyandrews

via GIPHY

Sasha Velor - Instagram: sashavelour // Twitter: @sasha_velour // Snapchat: n / a

Shangela - Instagram: itsshangela // Twitter: @itsShangela // Snapchat: itsShangela

Agulles de Sharon - Instagram: Sharonneedlespgh // Twitter: @SHARON_NEEDLES // Snapchat: Sharon-Needles


wtf parpellejar 182


Shea Coulee - Instagram: sheacoulee // Twitter: @SheaCoulee // Snapchat: n / a

Tatianna - Instagram: tatiannagram // Twitter: @TATIANNANOW // Snapchat: n / a

Trinity Taylor - Instagram: trinitythetuck // Twitter: @trinitythetuck // snapchat: ryantrintaylor

Trixie Mattel - Instagram: trixiemattel // Twitter: @trixiemattel // Snapchat: trixiemattel

via GIPHY

Thorgy Thor - Instagram: thorgythor // Twitter: @thorgythor // snapchat: THorgyThorgy

Trinitat K. Bonet - Instagram: trinitykbonet // Twitter: @trinitykbonet // Snapchat: n / a

Tyra Sanchez - Instagram: tyrasanchez // Twitter: @TyraSanchez // Snapchat: @tyrasanchez

Valentina - Instagram: allaboutvalentina // Twitter: @allofvalentina // snapchat: n / a

Violeta Chachki - Instagram: violetchachki // Twitter: @VioletChachki // snapchat: violetchachki

Vivaç - Instagram: vivaciousnyc // Twitter: @VivaciousNYC // snapchat: n / a

Willam Belli - Instagram: willam // Twitter: @willam // Snapchat: willambelli





Ah, i no oblidem els nostres jutges ...

RuPaul: - Instagram: rupaulofficial // Twitter: @RuPaul // Snapchat: n / a

Michelle Visage: - Instagram: michellevisage // Twitter: @michellevisage // Snapchat: michellevisage

Ross Matthews: - Instagram: helloross // Twitter: @helloross // Snapchat: n/a

Carson Kressley: - Instagram: carsonkressley // Twitter: @CarsonKressley // snapchat: n / a



Articles Més Populars

Categoria

Revisió

Sobre Nosaltres

Apple Music

Cabell Aussie

Mals Veïns 2

Bpas

British Airways

Magatzem De Telefonia

Clearasil

Vídeo

Podcasts

Popbuzz Presenta

Tingues Por Dels Zombies

Premis Globals

Harpercollins

Boira Pel Cos D’Impuls

Internet

Itv

Itv Febrer

Només Balla

Lliga De Llegendes

La Vida

Nació Viva

Amor, Simon

Música

5Sos

Característiques

Notícies

Alessia Cara

Tot El Temps És Baix

Ariana Grande

Proves

Beyoncé

Billie Eilish

Cardi B

Charli Xcx

Demi Lovato

Halsey

Hayley Kiyoko

Jonas Brothers

Justin Bieber

Katy Perry

Lady Gaga

Liam Payne

Artistes

Petita Barreja

Melanie Martinez

Nick Jonas

Pànic! A La Discoteca

Paramore

Publica Malone

Rihanna

Selena Gomez

Shawn Mendes

Taylor Swift

El 1975

Travis Scott

Troye Sivan

Vint-I-Un Pilots

Anys I Anys

Zayn

Llistes De Reproducció

Netflix

Sang I Trasplantament Del Sns

O2

Salut Pública Anglaterra

Bellesa

Moda

Estil

Termes I Condicions

L’Intern

Tv I Cinema

Vodafone Regne Unit

Nosaltres Els Unicorns