74 comptes de TikTok per a celebrar ara mateix

Llistaré els millors comptes de famosos TikTok inclosos Ariana Grande, Halsey, HRVY, Troye Sivan i molt més.



Descobreix els millors comptes de TikTok que has de seguir. Des d’Ariana Grande a Lizzo, Britney Spears, Jonas Brothers i fins i tot Halsey. Alguns dels teus músics, actors i estels d’internet preferits estan ara mateix a TikTok. Trobeu les vostres celebritats preferides a TikTok amb la nostra pràctica llista de noms i rostres famosos que heu de seguir.





Celebritats a TikTok: 74 comptes que heu de seguir

5SOS - 5sos

Amber-Rose Gill - @amberrosegill


gènere amandla stenberg


Anne-Marie - @annemarieiam

Ansel Elgort - @momgoesmadataoldotcom

Ariana Grande - @arianagrande

Ashley Tisdale - @ashleytisdale

Arnold Schwarzenegger - @arnoldschnitzel

Baby Ariel - @babyariel

Beu Rexha - @beberexha

Bella Thorne- @bellathorne

Bhad Babie - @bhadbhabie

Billy Ray Cyrus - @billyraycyrus

Bretman Rock - @bretmanrock

Britney Spears - @britneyspears

BTS - @bts_official_bighit

Camila Cabell - @camilacabello


gots de club d'esmorzar


Cardi B - @iamcardib




Compte TikTok Cardi B / @ iamcardib. Imatge: @ iamcardib / TikTok

Colleen Ballinger - @colleensingsstuff

Conan Gray - @conangray

Christina Aguilera - @xtina

David dobrik - @daviddobrik

Demi Lovato - @ddlovato

Diplo - @diplo


aquest és el gambino infantil infantil d'Amèrica


Dua Lipa- @dualipaofficial

Ed Sheeran - @edsheeran

Emma Chamberlain - @emmachamberlain

Ethan Dolan - @ethandolan

Fall Out Boy - @falloutboy

Fenty Beauty - @fentybeauty

Frankie Gran - @ frankiejgrande1

Hanna Cages - @thegabbieshow

Grayson Dolan - @graysondolan

Halsey - @halsey


snl tic tac





Compte Halsey TikTok. Imatge: Halsey TikTok

HRVY - @hrvy

Jacob Sartorius - @jacobsartorius

Jason Derulo - @jasonderulo

James Charles - @jamescharles

Joe Sugg - @joe_sugg

JoJo Siwa- @ itsjojosiwa

Jonas Brothers: @jonasbrothers

Justin Bieber - @justinbieber

Katy Perry - @katyperry

Keke Palmer- @ kekepalmer




JoJo Siwa a TikTok. Imatge: @ itsjojosiwa / TikTok

Kehlani - @kehlani

Khloe Kardashian - @khloekardashian

Lil Khan - @lilxandiego

Lily Allen - @ LilyAllen50

Liza Koshy - @lizzza

Lizzo - @lizzobetikin


mal funcionament de l’armari cardi


Mariah Carey - @mariahcarey

Marina Diamandis - @marinadiamdis

Megan Thee Stallion - @thestallion

Meghan Trainor - @meghantrainor

Miley Cyrus - @mileycyrus


gabi demartino abans i després


Niall Horan - @niallhoran




Lizzo a TikTok. Imatge: @ lizzobetikin / TikTok

Noah Schnapp - @noahschnapp

Nick Jonas - @nickjonas

Nicki Minaj - @nickiminaj

Panic At The Disco - @panicatthedisco

Post Malone - @postmalone

Pretty Much - @prettymuch

Rickey Thompson - @rickey_thompson

Rita Ora - @ritaora

Tana Mongeau - @tanamongeaulol

Terry Crews - @terrycrews

The Rock: @therock

Trisha Paytas - @ trishlikefish88

Troye Sivan - @troyesivan

Vanessa Hudgens - @vanessahudgens

Will Smith - @willsmith

Per què no fem - @whydontwemusic

Yungblud - @yungblud

Zara Larsson - @zaralarsson



Articles Més Populars

Categoria

Revisió

Sobre Nosaltres

Apple Music

Cabell Aussie

Mals Veïns 2

Bpas

British Airways

Magatzem De Telefonia

Clearasil

Vídeo

Podcasts

Popbuzz Presenta

Tingues Por Dels Zombies

Premis Globals

Harpercollins

Boira Pel Cos D’Impuls

Internet

Itv

Itv Febrer

Només Balla

Lliga De Llegendes

La Vida

Nació Viva

Amor, Simon

Música

5Sos

Característiques

Notícies

Alessia Cara

Tot El Temps És Baix

Ariana Grande

Proves

Beyoncé

Billie Eilish

Cardi B

Charli Xcx

Demi Lovato

Halsey

Hayley Kiyoko

Jonas Brothers

Justin Bieber

Katy Perry

Lady Gaga

Liam Payne

Artistes

Petita Barreja

Melanie Martinez

Nick Jonas

Pànic! A La Discoteca

Paramore

Publica Malone

Rihanna

Selena Gomez

Shawn Mendes

Taylor Swift

El 1975

Travis Scott

Troye Sivan

Vint-I-Un Pilots

Anys I Anys

Zayn

Llistes De Reproducció

Netflix

Sang I Trasplantament Del Sns

O2

Salut Pública Anglaterra

Bellesa

Moda

Estil

Termes I Condicions

L’Intern

Tv I Cinema

Vodafone Regne Unit

Nosaltres Els Unicorns