70+ celebritats de Snapchat que definitivament cal seguir

Llista molt llarga i completa de tots els actors i famosos de Snapchat.



Com diu el refranyer antic, 'Massa famosos a Snapchat no són prou famosos a Snapchat'. Des dels darrers escenaris, els vostres espectacles preferits, fins als exclusius de les catifes vermelles i els filtres facials hilarants, aquí teniu totes les celebritats que heu de seguir a Snapchat.

Per trobar noms d'usuari de Music snapchat, feu clic aquí.

Per trobar tots els nom d'usuaris snapchat de YouTuber, feu clic aquí.



A

Abigail Breslin - Ella en té un, però és privat:



Adore Delano - Dannynoriega

Alaska Thunderfuck - alaskathunder

Poder de Stenberg - Aldnama

Anna Kendrick - annakendrick47

l'ep de 1975

Ansel Elgort - anselelgort

Ariel Hivern - Hivern.ariel

Ashleigh Murray (Riverdale) - curleighq



Ashley Benson - benzo33

Ashley Greene - greeneygirl

Ashley Tisdale - Ashleymtisdale

Auli'i Cravahlo (Oceà) - aulii.c



B

Bella Hadid - babybels777

Bella Thorne - bellathornedab

Blake Lively - LivelyBK






C

Caleb McLaughlin (Coses estranyes) - Wise_Man1013

Cara Delevingne - caradevilqueen

Camilla Luddington (Grey's Anatomy) -camillaludd

Chris Pratt - chrisprattsnap

Chrissy Teigen - chrissyteigen

Colton Haynes - c0ltonhaynes

Cole Sprouse - olekingcole



D

Derek Blasberg - @derekblasberg

Dylan Sprouse - dylanspraus



i

Contra Ellen DeGeneres



F

Finn Wolfhard (Coses estranyes) - finnwolfhard





G

Gigi Hadid - itsgigihadid

Greg Sulkin - gsulkin



H

Hailey Baldwin - @haileybisboring

Hilary Duff: hilaryduff

Holland Roden - hollandr7



J

Jennifer Lopez - JloBTS

Jerrika Hinton (Anatomia de Grey) - hellojerrika

John Boyega - Jboyega

Josh Peck - joshuapeck





K

Kat Graham (The Vampire Diaries) - iamkatgraham

Keke Palmer (Scream Queens): keekthasneak

Kendall Jenner - kendalljenner

Kerry Washington - ohsnapkerry

Khloe Kardashian - khloekardashian

Kim Kardashian - KimKardashian

KJ Apa (Riverdale) - kjapadwsole

Kourtney Kardashian - kourtneykardash

Kylie Jenner - kylizzlemynizzl



la

Laverne Cox - lavernecox1

Lea Michele - msleamichele

Lili Reinhart (Riverdale) - lilireinhart



M

Madelaine Petsch (Riverdale) - madelaame

Michelle Obama - michelleobama

Millie Bobby Brown - Milliebbrown

Misha Collins: misha.snaps





N

Nicole Richie - itsnikkifresh

Noah Schnapp (Coses estranyes) - noahschnappchat

Norman Reedus - xat de bigbaldhead



Pàg

Paris Hilton - realparishilton



R

Rebel Wilson - rebelwilsonsnap

Reese Witherspoon: snapsbyreese

Rob Kardashian: robatori

Rowan Blanchard - RowaBlanchard

Rubí Rose - rubirosa



S

Shay Mitchell (Pretty Little Liars) - officialhaym

Shonda Rhimes - shondarhimes

Sofia Richie - @srichieee

Sophia Bush: sophiabushsnaps





T

The Rock: Therock

Tyler Posey (Teen Wolf): estils de finalitat



V

Vanessa Hudgens - gitana

Victoria Justice - victoriajustice



amb

Zac Efron - zacefron87

Zendaya - zendaya_96



Articles Més Populars






Categoria

Vídeo

Bellesa

Característiques

Zayn

Alessia Cara

Nosaltres Els Unicorns

Apple Music

Paramore

Música

Termes I Condicions


Entrades Populars