15 comptes Instagram impressionants per seguir el 2015

et amb ella.



Any nou, nou. O, almenys, nous feeds d’Instagram. Si cada dia estàs una mica fart dels mateixos tipus de publicacions d’instagram, hem recopilat una llista de 15 comptes d’Instagram a seguir al 2015.







1) @raskalov

Una foto publicada per @raskalov el 12 de desembre de 2014 a les 13:52 PST



2) @jamieoliver

Una foto publicada per Jamie Oliver (@jamieoliver) el 12 de desembre de 2014 a les 4:31 am PST



3) @cofeenclothes

Una foto publicada per Coffee N Clothes (@coffeenclothes) el 12 de desembre de 2014 a les 14:25 PST



4) @best_coast

Una foto publicada per Best Coast (@best_coast) l'11 de novembre de 2014 a les 12:22 PST



5) @nickiminaj

Una foto publicada per Nicki Minaj (@nickiminaj) el 12 de desembre de 2014 a les 14:03 PST



6) @picturesoftext

Una foto publicada per B.J. Novak (@picturesoftext) el 10 d'octubre de 2014 a les 19:26 PDT



7) @badgalriri

Publicat per badgalriri (@badgalriri) el 12 de desembre de 2014 a les 16:41 PST



8) @apartmenttherapy



Una foto publicada per Apartment Therapy (@apartmenttherapy) l'11 de novembre de 2014 a les 17:59 PST



9) @thekitchn

Una foto publicada per The Kitchn (@thekitchn) l'11 de novembre de 2014 a les 7:36 am PST



10) @harrystyles

Una foto publicada per @harrystyles l'11 de novembre de 2014 a les 5:18 am PST



11) @JackHarries

Una foto publicada per Jackson Harries (@jackharries) el 12 de desembre de 2014 a les 9:46 am PST



12) @caradelevingne

Una foto publicada per Cara Delevingne (@caradelevingne) l'11 de novembre de 2014 a les 7:41 am PST



13) @thesartorialist

Una foto publicada per Scott Schuman (@thesartorialist) el 12 de desembre de 2014 a les 14:09 PST

Bigg Boss 11 16 de novembre de 2017


14) @ohheyitschaz

Una foto publicada per Chaz Rorick (@ohheyitschaz) el 2 de febrer de 2014 a les 20:39 PST



15) @stirandstrain

Una foto publicada per Elana (@stirandstrain) l'11 de novembre de 2014 a les 8:59 am PST